Storytellers – w składzie Aneta i Gniewko

Uwielbiamy ludzi, bo to ludzie i ich historie są naszą główna inspiracją. Kochamy szczere emocje, chaos i porządek zarazem. Niepowtarzalność. Łapiemy ulotne chwile zatrzymując je w czasie. Nie lubimy sztucznych uśmiechów i ustawianych sytuacji.

Jesteśmy parą, w życiu zawodowym i prywatnym. Stawiamy przed sobą coraz to nowe wyzwania. Nie lubimy stać w miejscu. Jesteśmy swoimi największymi krytykami jak i motywatorami.

Wspólnie dzielimy pasje do żeglarstwa, podróży i różnego typu gier – od komputerowych po klasyczne stare D&D. Muzyka lat 80 gra nam w duszy i rozpromienia nam dzień.Mamy wspaniałą pracę, która daje nam niezwykle dużo radości. Wiemy jak cenne są każde chwile w naszym życiu, że nic dwa razy się nie zdarza. Cenimy sobie znajomość z ludźmi, którzy się przed nami otwierają. Właśnie ta relacja, jaka powstaje między nami a Wami pozwala pokazać na filmie i zdjęciach to co jest normalnie nie uchwytne dla kamer i aparatów – prawdziwe emocje.

Ślub to wydarzenie, które jest uwieńczeniem miłości. Dzień pełen wzruszeń, łez szczęścia, spotkania rodziny z różnych zakątków świata, która widzi się po raz pierwszy po latach rozłąki. Przeżycia, które zostawiają ślad w naszym sercu. Piękne, niepowtarzalne.


Storytellers duet fotograficzno-filmowy. Może to nas szukasz? :)