Fotografia i film ślubny 2020/2021

Doskonale wiemy, że planowanie ślubu to niemal nieskończone pasmo dużych i małych decyzji jakie musicie podjąć. Biorąc pod uwagę ilość ofert na rynku, wybór fotografa i filmowca to wyzwanie. Jeżeli podobają Wam się nasze prace i myślicie o zaproszeniu nas na ślub, chcemy uprościć Wam kolejny krok! Nie posiadamy dziesiątek pakietów do przeglądania, porównywania i wybierania. Wiemy co jest niezbędne aby uwiecznić Wasze wspomnienia w sposób jaki prezentujemy w naszym portfolio

Fotografia i film ślubny

Fotografia ślubna

Z dnia ślubu otrzymujecie od nas 300 – 600 w pełni obrobionych fotografii w formie cyfrowej. Finalna ilość zdjęć zależy od wielu czynników: ilości momentów na jakie nas zaprosicie, wydarzeń jakie zaplanowaliście, liczby gości i wielu innych.

Przygotowując dla Was materiał skupiamy się na tym aby przywoływał najlepsze wspomnienia Waszego dnia. Nie chcemy zanudzać widzów setkami podobnych kadrów.

Wiemy także że zdjęciami chcielibyście się szybko podzielić z rodziną i przyjaciółmi. Niekiedy jednak bardzo trudno się spotkać. Dlatego też fotografie otrzymujecie od nas w postaci galerii online którą możecie rozesłać do wszystkich swoich gości oraz nagrane na pendrive w drewnianym pudełeczku wraz z 100 pięknie wydrukowanymi odbitkami.

Film ślubny

Epoka VHS i 3 godzinnych filmów już dawno minęła. Nasze filmy ślubne trwają od 15 do 30 minut. Z doświadczenia wiemy że taka długość pozwala zawrzeć w filmie wszystko to co najważniejsze, nieść ze sobą duży ładunek emocjonalny i przy okazji nie nudzić. Materiał nagrywany jest przez jednego operatora ponieważ zależy nam na Waszym komforcie. Nie chcemy abyście czuli się przez nas otoczeni jak na planie filmowym.

Film nie jest nagrywany ciągiem. Podobnie jak przy zdjęciach, wyłapywane są momenty które potem montowane są w całość. Zależy nam aby ujęcia niosące emocje nie zaczęły ginąć w tle innych wydarzeń. Najlepiej napiszcie do nas a podeślemy Wam do obejrzenia nasze przykładowe filmy i przekonacie się sami!

Do każdego filmu ślubnego otrzymujecie krótki, intensywny teledysk. Przykłady znajdziecie w naszym portfolio oraz na profilu Vimeo.

Dzień ślubu

W dniu ślubu pracujemy do 12 godzin. Działamy intensywnie i dłuższa praca powoduje niestety znaczny spadek naszej kreatywności. W ślad za tym idzie spadek jakości naszych materiałów, a ważne jest dla nas abyście byli zadowoleni z naszej pracy i jej owoców.

Pracę najpóźniej kończymy o 1 w nocy. Z doświadczenia wiemy, że o tej porze najlepsze chwile makijażu, fryzur i bystrych spojrzeń już dawno minęły… Dodatkowo w domu czeka na nas nasza psia pociecha Pszemo do której zawsze staramy się wracać.

Nie pobieramy opłat za dojazdy ani noclegi.

every frame a painting, every moment a story.

Fotografia i film ślubny, fotografia ślubna, film ślubny

Plener ślubny

No dobrze, a co z plenerem? Zawsze chętnie wyskakujemy na krótki plener ślubny w dniu ślubu jeżeli jest taka możliwość. Nie zrozumcie nas źle. Mowa tu o 10 minutowej sesji w odpowiednio dobranym momencie wesela. Taki plener traktowany jest jako urozmaicenie reportażu ślubnego. Nie organizujemy godzinnych sesji które rozbijają dzień Waszego ślubu i karzą czekać gościom. Mamy parę swoich patentów, które nawet w bardzo ciasno zaplanowanych uroczystościach pozwolą nam ukraść Was na kilka chwil.

Jeżeli macie ochotę na dodatkową przygodę, zapraszamy na plener ślubny innego dnia. Zależy nam żeby było to dla Was wyjątkowe przeżycie. Zachód słońca w Bieszczadach? Toskania o świcie? Legendarne krajobrazy Islandii? Nie trzeba nas namawiać!

Rozumiemy, że nie każdy chce poświęcić dodatkowy dzień na plener dlatego jest on opcją dodatkową. Obejmuje fotografowanie i filmowanie które później urozmaica film ślubny i teledysk.

Napiszcie do nas a prześlemy Wam ofertę na sesje w Polsce lub za granicą.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska wykonywana jest w dużo luźniejszej i casualowej atmosferze. Nie musicie się tak stroić, jedziemy gdzieś niedaleko i spędzamy razem trochę czasu. Dzięki temu poznajemy się dużo lepiej już przed ślubem i pokazujemy Wam jak pracujemy. To znacząco zmniejsza stres związany z przebywaniem przed naszymi obiektywami w dniu ślubu!

Dodatkowo, powstałe w ten sposób fotografie mogą być świetnym prezentem dla rodziców.

Fotografia i film ślubny, fotografia ślubna, film ślubny

Przede wszystkim, preferujemy pracować razem, dlatego w pierwszej kolejności podpisujemy umowy z parami poszukującymi zarówno fotografa, jak i filmowca na ślub. Jeżeli szukacie właśnie nas, podoba Wam się nasze podejście i portfolio, chcecie zobaczyć ile to kosztuje – piszcie śmiało!